Moja „droga krzyżowa” rozpoczęta…

Bądź dobry dla drugiego… im bardziej będziesz dobry tym więcej zyskasz u mnie… jeżeli ktoś jest dobry to znaczy, że jest czegoś wart. Oczywiście za to dobro płacimy często słonymi łzami, ale to przez to, ze trafiamy na złych ludzi. Nie ma złego świata, świat jest ze swej natury dobry, to człowiek wprowadza to zło. Bądź uczciwy i wierny… im bardziej będziesz uczciwy i wierny tym więcej będziesz miał mojego szacunku… Ten kto posiada szacunek u mnie, ma znacznie więcej od tego kto go nie posiada. Nie krzycz… im bardziej próżna beczka tym głośniej dudni…

Tymi słowami, chciałbym rozpocząć swoją „drogę” na blogu Bezpiecznego Geja… nie wiedziałem tak naprawdę jak go nazwać. Zapytacie co mnie skłoniło do założenia bloga i pisania na nim tekstów? Sam nie wiem, ale chyba potrzeba serca i zapisywania swoich obserwacji dnia codziennego, czy robienia analizy przeszłości w zderzeniu do rzeczywistości.

Ostatnie cztery lata mojego życia to zwyczajna katastrofa… katastrofa mojego ciała, zdrowia (psychicznego i fizycznego) oraz wiele straconych szans i ludzi. Właściwie nie wiem, co będzie dalej, jak będzie dalej – jest to zwyczajnie jedna wielka niewiadoma.

Ostatnio było mi dane poznać pewną osobę, która myślałem że odmieni może życie i można powiedzieć, że jej się udało „odmienić” tylko, że w efekcie na jeszcze gorsze niż do tej pory. Jednak każda blizna zamienia się w stal, która będzie mnie chronić do końca.

Drodzy czytelnicy, mam nadzieję, że nie zawiodę i będę tutaj „wklepywał” co raz jakiś nowy tekst, a Wy będziecie go czytać, komentować i ewentualnie analizować. Może nie wniosą one nic do naszego świata i go nie zmienią… ale przynajmniej warto próbować, czyż nie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>