Studia to wszystko co mam…

I nie mogę tego stracić. Wiele osób się dziwi, dlaczego studiuje już 6 lat i jeszcze zamierzam zrobić stopień naukowy doktora lub studia z Filozofii lub Socjologii.

Ja to mówię, potrzeba rozumu jest większa niż potrzeba serca. Studia to wszytko co mam i chyba właściwie tylko one podtrzymują mnie jeszcze przy życiu. Dziś zakończyłem trzeci semestr moich drugich studiów magisterskich…

Średnia arytmetyczna: 4,5

Wynik słaby, nie jestem z niego usatysfakcjonowany. Jednak ostanie przeżycia odbiły się na moim studiowaniu. Jest to wynik mojej wiedzy ogólnej, nie przykładałem się do jego osiągnięcia, tyle mam w sobie bez uczenia. 

Bez względu na to, czy kolejne studia będą to studia doktoranckie, studia filozoficzne, czy socjologiczne albo inne… To będę nadal chodził na uczelnie jednocześnie pracując. Bo to jet moje hobby, bo to daje mi satysfakcję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>