Selfie z Prezydentem RP oraz możliwość awansu…

Ostatnie dni upływały pod nazwą „polityka&praca”. Siedlecka społeczność mogła cieszyć się 1 kwietnia wizytą Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Byłem na spotkaniu, jakby tam mogło mnie nie być?

komorowski

Spotkanie było dość sympatyczne, krótkie i konkretne. Oczywiście KORWiN’owcy się zaczęli tak wydzierać, ale ich przekrzyczeliśmy słowami „Komorowski – nasz prezydent!”. Tak i tego się nie wstydzę, również krzyczałem przeciwko hołocie. Nie udało mi się zrobić selfie z Prezydentem, choć sam zaproponował mi kiedy zauważył telefon, gdy ściskał mi rękę. Zapytał „Chcesz zdjęcie zrobić?”, po prostu ogarnął mnie śmiech i zrobiłem zdjęcie, ale nie wyszło… Dlatego inna pani pomogła zrobić nam zdjęcie razem. Jest jakie jest, ale liczy się fakt i pamiątka. Jestem z tego faktu niezmiernie zadowolony i na pewno zagłosuję na niego, choć i bez tego spotkania bym to zrobił. 10 maja 2015 roku wygrywamy w pierwszej turze.

Ogólnie niebawem zdaję testy w pracy i być może awansuje na specjalistę ds. jakości, koniec z wyjazdami na cały dzień! One będą nadal ale w mniejszym stopniu. Nie wiem czy awans nie przyczyni się do wyjazdu z regionu siedleckiego… na pewno czekają mnie szkolenia zarówno w Warszawie jak i Poznaniu… Trochę się człowiek najeździ… Jednak chyba dobrze, ale najważniejsze przejść pozytywnie testy, choć prawdopodobieństwo nie zdania jest duże.

Niedługo znowu wracamy do polityki, ale na razie trzeba przetrzymać złość od SMS’ów o treści „Wesołych Świąt”… obrzydliwe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>